ברי המים לאיכות הסביבה

בשנת 2022, כולם כבר מודעים לחשיבות הגבוהה של שמירה על איכות הסביבה.
לכן, זה בדיוק הזמן, לזנוח את השימוש בבקבוקי הפלסטיק המזהמים ולעבור לבר מים חדשני, אשר יספק מים לשתייה איכותיים, טעימים, הזמינים לאורך כל שעות היממה – ואשר שתייתם לא תטמון בחובה, רגשות אשמה.

לשמחתנו הגדולה, בשנים האחרונות המודעות לחשיבות השמירה על איכות הסביבה, הולכת ועולה. כאשר, אצל יותר ויותר אנשים מחלחלת ההבנה, שאם לא נתחיל לשמור על כדור הארץ, המהווה את הבית של כולנו, יבוא היום בו ילדינו, נכדנו או הדורות שאחריהם ישלמו את המחיר.
אז יכולה לעלות השאלה: איך ברי מים קשורים בכלל לנושא של שמירה על איכות הסביבה?
ובכן, על פי נתונים, בכל שנה נרכשי ברחבי העולם לא פחות מחמישים מיליארד בקבוקי מים מפלסטיק.
אותו הפלסטיק מהווה את אחד מהסכנות האקולוגיות הגדולות הקיימות.
רוב הפלסטיק אינו מגיע למיחזור, כך שבהליך של שריפה או הטמנה, טומן בחובו התפרקות ארוכה, בת שנים רבות, בקרקע, בים ובמקורות המים – אשר כידוע, משמשים את כולנו.
מה שזה אומר הלכה למעשה: זה שאותו הפלסטיק מגיע בסופו של דבר לשתייה ולמזון אשר נכנסים לגופינו.
מעבר לכך, על פי מחקרים, פלסטיק מהווה כשמונים וחמש אחוז מכלל הפסולת הימית.
בנוסף, מקורם של המים הנמכרים בבקבוקים, מגיע לרוב ממקורות טבעיים, מה שמסב פגיעה משמעותית למקורות אלו.

אז איך ברי המים משנים את התמונה?
הזמנת בר מים ביתי, מונעת את הצורך לרכוש בתדירות גבוהה בקבוקי מים – ועל ידי כך, היא גם מונעת את הפגיעה בסביבה אשר מקורה בבקבוקים אלו.
כמובן, שברי מים, מאפשרים ליהנות ממי שתייה טעימים, אשר לא נופלים מאיכותם של המים המינרלים בבקבוקים, ובחלק מהמקרים, אף עולה עליהם.
כמובן, שלצד היתרון של השמירה על איכות הסביבה, בר מים טומן בחובו עוד קשת רחבה של יתרונות נוספים כמו: מניעת הצורך לסחוב את הבקבוקים, זמינות גבוהה של מים איכותיים וטעימים לכל המשפחה, אפשרות לבחור מתוך שורה של פתרונות רלוונטיים ועוד..

אז כל שנותר זה לבחור את בר המים המתאים
אם גם אתם מבקשים להפסיק ולקחת חלק בפגיעה באיכות הסביבה וכאמור, ליהנות מכל קשת היתרונות של בר מים, איכותי, מרשים ומותאם לדרישות ולצרכים, תשמחו לגלות שאתם נמצאים בכתובת הנכונה למטרה.
מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נשמח להקשיב למלוא הצרכים והציפיות שלכם ובהתבסס על כך, להתאים לכם את בר המים האופטימאלי..