כל המשפחה שותה יותר

רבות מדובר בחשיבותם של מים לגופינו, ולא בכדי שכך, רשימת התועלות הטמונות בשתיית מים היא ארוכה, כאשר, בין התועלות הבולטים: שיפור של תהליכי העיכול בגוף, סיוע בהתחדשות תאי ורקמות הגוף, הגברה של לחות העור, סיוע בזרימת דם תקינה, הפחתת הסיכון להיווצרותן של מחלות שונות ורשימת התועלות עוד ארוכה..
כך, שאין זה פלא שהורים רבים, מחפשים אחר דרכים מקוריות ויצירתיות על מנת לגרום לילדיהם הצעירים להקפיד על שתיית מים.
בפועל, הדברים יכולים להיות הרבה יותר פשוטים, כאשר, כל מה שצריך לעשות זה להנגיש מים טריים ואיכותיים לילדים וכך גם ליתר בני המשפחה – ותשמחו לגלות, שבמקום הזה בדיוק אנחנו ב"צלול" נכנסים לתמונה והודות  לברי מים איכותיים ופשוטים לתפעול ועוד מגוון פתרונות מתקדמים, מאפשרים לכם להנגיש את המים לכל המשפחה.

 

מהי כמות המים אותה מומלץ לשתות ביום?

חשוב להיות מודעים לעובדה, שביום יום אנו מאבדים כמויות גדולות של נוזלים: בהזעה, בהטלת שתן ואפילו בנשימה. כאשר אנו חולים או להבדיל, כאשר אנו מבצעים פעילות גופנית מאומצת, כמויות המים אותן נאבד אף יהיו משמעותיות יותר – כך שבמקרים כאלו, חשוב אף לשתות יותר.
מכיוון שהמזון אותו אנו צורכים, אחראי על כ-20 אחוז מצריכת הנוזלים, בממוצע, אנו נזדקק לעוד כ-2 ליטרים מים ביום – כאשר, הכמויות המומלצות המדויקות יכולות להשתנות בהתאם למין, לגיל, משקל גוף ולפרמטרים נוספים – לדוגמא, ההמלצה לילדים בגילאים של בין 4 ל-8 היא לשתות כ-7 כוסות מים בכל יום.

 

כיצד להתחיל ולשתות יותר?

כאמור, בתיאוריה כולם מבינים את החשיבות הגבוהה של שתיית מים וכולם יודעים, שבכדי לשמור על הבריאות, עליהם לשתות יותר.
יחד עם זאת, הידיעה לבדה לא תשיג את המטרה ובכדי ליישם אותה בפועל, יש צורך להקפיד על הדרגתיות – כלומר, להתחיל ולהעלות את כמויות המים אותן שותים בכל יום, באופן הדרגתי.
קיימת חשיבות גבוהה, לשתות מים לאורך כל שעות היום ולהקפיד לשתות, גם בעונת החורף הקרה – במהלכה אולי חשים פחות את הצימאון, אך עדיין חשופים לנזקים להם חוסר הקפדה בשתיית מים בכמות מספקת יכול לגרום.
כאמור, בר מים איכותי בבית, אשר יהיה זמין לילדים ולכל יתר בני המשפחה, לאורך כל שעות היממה, יסייע במידה רבה בהשגת המטרה.

אז מוזמנים ליצור עמנו קשר ולעשות צעד ראשון בדרך, אשר תאפשר למשפחה שלכם, לשתות יותר!