המים המושלמים לתינוקך

לתינוק שלכם מגיע הטוב ביותר! ולכן, גם כאשר זה נוגע למי השתייה שלו, אי אפשר באמת להתפשר! כידוע, עד גיל שנה, חשוב לבצע הרתחה למי השתיה, אך כשאתם מרתיחים מים שהינם נקיים וטובים מלכתחילה, אתם יכולים להיות רגועים ושקטים, שתינוקכם נהנה ממים איכותיים.

על פי ההנחיות של משרד הבריאות, יש להתחיל ולתת לתינוק מים, החל מהגיל בו הוא מתחיל לאכול מוצקים – כאשר, על פי ההנחיות הנוכחיות, מדובר בגיל חצי שנה.
בתחילת הדרך, ההמלצה היא להעניק לתינוק מים בכמויות קטנות – מכיוון שבגיל חצי שנה, הוא התינוק עדיין ניזון, בנוסף למוצקים, גם מתמ"ל או מהנקה, אשר מספקים לו נוזלים.   
בדומה לפעולה אותה מבצעים כאשר מכינים תמ"ל, גם כאשר מדובר במי שתייה, משרד הבריאות ממליץ להרתיח את המים הניתנים לתינוק, עד לגיל שנה, ולתת לו את המים כשהם בטמפרטורת החדר.
כיום, הודות לפתרונות האיכותיים והמתקדמים אותם אנו מציעים כגון: מתקני מיני בר משוכללים, מטהרי ומסנני מים איכותיים ופתרונות רבים נוספים..
אתם, ההורים הצעירים, יכולים להיות שקטים בידיעה, שהם מעניקים לתינוק שלהם את המים האיכותיים, הטעימים והטובים ביותר בנמצא.

לתינוקכם מגיעים המים הטובים ביותר
כאמור, כהורים, אתם עושים כל שביכולתכם, בכדי להעניק לתינוק את הטוב ביותר שהוא יכול לקבל ולכן, תרצו לוודא שהוא גם מקבל את מי השתייה האיכותיים ביותר בנמצא.
מהסיבה הזאת, חשוב שתדעו, שכאשר אתם מרתיחים מים איכותיים, המגיעים ממכשיר מיני בר, אתם יכולים להיות שקטים בידיעה, שאיכות המים הינה גבוהה מלכתחילה.
כמובן, שמכשיר מיני בר איכותי, עתיד לשרת אתכם נאמנה למשך תקופת זמן ארוכה, כך שגם אחרי שהתינוק יעבור את גיל שנה ותפוג תוקפה של חובת ההרתחה, אתם עדין תוכלו להיות רגועים שהוא נהנה ממי שתייה נקיים ואיכותיים – ולא רק הוא, אלא גם שאר בני המשפחה.

עידוד שתיית מים
כולם מודעים לחשיבות הגבוהה של הקפדה על שתיית מים טריים ואיכותיים ועל התועלות הרבות של השתייה לגופינו. לכן, חשוב להנחיל את החשיבות של השתייה כבר בגילאים צעירים. כידוע, כל עוד הם תינוקות או פעוטות, אנחנו, ההורים, נצטרך לדאוג שהם ישתו בכמויות מספקות.
אבל ברגע שננחיל להם את חשיבות השתייה, ננגיש עבורם מי שתייה נקיים ואיכותיים ונרגיל אותם לשתות בכמויות המספקות, הם יקפידו על כך גם שהם יגדלו.
 
כמובן, שאנחנו כאן עבורכם בכדי לייעץ, להתאים ולספק מתקני מיני בר ופתרונות נוספים, באיכות בלתי מתפשרת ותוך התאמה לצרכים.