אמנת השירות

תנאי ביטול עסקה:
הנך רשאי לבטל את העסקה מכל סיבה, בתוך 14 ימים ממועד התקנת המוצר בביתך או מיום קבלת טופס גילוי, לפי המאוחר. אם הנך אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, הנך רשאי לבטל את העסקה תוך 4 חודשים מיום עשיית ההסכם או מיום מסירת המוצר או מיום קבלת מסמך הגילוי, לפי המאוחר.
יובהר כי הסנן הינו מוצר פסיד, לכן לא תוכל לבטל את העסקה ביחס למוצר זה. אולם תוכל לבטל את העסקה ביחס לכל חלק אחר של המוצר ו/או השירות.
במקרה של שירות מתמשך, החברה תפסיק את השירות והחיוב בתוך 3 ימים מיום הודעת הביטול (או 6 ימים אם ההודעה נמסרה בדואר רשום), בין אם הוחל במתן השירות ובין אם לאו, ויהיה עליך לשלם את התמורה היחסית בגין השירות שניתן בפועל ובהתחשב בשווי המוצר.
בשירות חד פעמי – תוכל לבטל את העסקה בתוך 14 יום מעשיית העסקה או מיום קבלת טופס הגילוי, לפי המאוחר בתנאי שהביטול יעשה לפחות 2 ימים שאינם ימי מנוחה לפני מועד מתן השירות.
ניתן לבטל את העסקה בכל אחת מהדרכים הבאות: 1. בע"פ (טלפון או במקום העסק) 2. דואר רשום 3. דואר אלקטרוני
אם ביטלת את העסקה עקב פגם או אי התאמה בין המוצר או השירות לבין הפרטים כפי שנמסרו לך או עקב אי אספקה במועד, יוחזר לך כספך תוך 14 יום מיום קבלת הודעת הביטול והמוצר יאסף מביתך ללא דמי ביטול, אך תחויב בדמי התקנה בלבד עד לגובה של 100 ₪.
במקרה שהביטול נעשה על ידך מכל סיבה אחרת (ולא עקב פגם / אי התאמה / אי אספקה במועד), בתוך 14 יום ממועד האספקה או ממועד מסמך הגילוי, הנך חייב להחזיר את המוצר לחברה על חשבונך, באריזתו המקורית, ותחויב בדמי ביטול בסך 5% ממחיר המוצר או העסקה או 100 ₪, לפי הנמוך מבניהם. אם בוצעה התקנה של מוצר בביתך, לצורך מתן השירות, תחויב גם בהוצאות בסך של 100 ₪ בגין התקנה זו (בנוסף לדמי הביטול).
 
שרות המנכ"ל:
לקוח יקר, חברתנו שמה דגש רב ומשקיעה מאמצים רבים על-מנת לשרתך כראוי,
באם מסיבה כלשהי הינך סבור כי השרות שקיבלת אינו הולם או טעון שיפור,
אנא פנה אלי בהודעת דוא"ל ואשמח לטפל בפנייתך באופן אישי.
 
adir@cleartech.co.il
אדיר כהן
מנכ"ל צלול טיהור וסינון מים